MCIMX6S5DVM10ACR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCIMX6S5DVM10ACR
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU I.MX6S 1.0GHZ 624MAPBGA
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
MCIMX6S5DVM10ACRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCIMX6S5DVM10ACR fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU I.MX6S 1.0GHZ 624MAPBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4056 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V USB USB 2.0 + PHY (4)
Hornitzaileen gailuen paketea 624-MAPBGA (21x21) Abiadura 1.0GHz
SATA - RAM kontrolagailuak LPDDR2, LVDDR3, DDR3
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 624-LFBGA
Beste izenak 935320221518 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 95°C (TJ)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Grafika bizkortzea Yes
Ethernet 10/100/1000 Mbps (1) Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak Keypad, LCD
Deskribapen zehatza ARM® Cortex®-A9 Microprocessor IC i.MX6S 1 Core, 32-Bit 1.0GHz 624-MAPBGA (21x21) Core Prozesadorea ARM® Cortex®-A9