MCIMX6L3EVN10AB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCIMX6L3EVN10AB
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU I.MX6SL 1.0GHZ 432MAPBGA
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
160 pcs
  • Mezua
MCIMX6L3EVN10ABren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCIMX6L3EVN10AB fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU I.MX6SL 1.0GHZ 432MAPBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5377 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 1.2V, 1.8V, 3.0V USB USB 2.0 + PHY (3)
Hornitzaileen gailuen paketea 432-MAPBGA (13x13) Abiadura 1.0GHz
SATA - RAM kontrolagailuak LPDDR2, LVDDR3, DDR3
Packaging Tray Pakete / kasua 432-TFBGA
Beste izenak 935317907557 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Grafika bizkortzea Yes
Ethernet 10/100 Mbps (1) Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak Keypad, LCD
Deskribapen zehatza ARM® Cortex®-A9 Microprocessor IC i.MX6SL 1 Core, 32-Bit 1.0GHz 432-MAPBGA (13x13) Core Prozesadorea ARM® Cortex®-A9