MCIMX6D4AVT10ADR
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCIMX6D4AVT10ADR
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU I.MX6D 1.0GHZ 624FCBGA
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
MCIMX6D4AVT10ADRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCIMX6D4AVT10ADR fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU I.MX6D 1.0GHZ 624FCBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1957 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V USB USB 2.0 + PHY (4)
Hornitzaileen gailuen paketea 624-FCBGA (21x21) Abiadura 1.0GHz
SATA SATA 3Gbps (1) RAM kontrolagailuak LPDDR2, LVDDR3, DDR3
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 624-FBGA, FCBGA
Beste izenak 935318005518 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Grafika bizkortzea Yes
Ethernet 10/100/1000 Mbps (1) Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak Keypad, LCD
Deskribapen zehatza ARM® Cortex®-A9 Microprocessor IC i.MX6D 2 Core, 32-Bit 1.0GHz 624-FCBGA (21x21) Core Prozesadorea ARM® Cortex®-A9