MCIMX27MOP4A
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCIMX27MOP4A
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU I.MX27 400MHZ 473MAPBGA
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
420 pcs
  • Mezua
MCIMX27MOP4Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCIMX27MOP4A fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU I.MX27 400MHZ 473MAPBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5686 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 2.0V, 2.5V, 2.7V, 3.0V USB USB 2.0 + PHY (3)
Abiadura 400MHz Series i.MX27
RAM kontrolagailuak DDR Packaging Tray
Pakete / kasua 473-LFBGA Beste izenak 935309919557
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit