MCF54454CVR200
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCF54454CVR200
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT ROMLESS 360PBGA
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60 pcs
  • Mezua
MCF54454CVR200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCF54454CVR200 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 32BIT ROMLESS 360PBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3388 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 360-PBGA (23x23)
Abiadura 200MHz Series MCF5445x
RAM tamaina 32K x 8 Programaren memoria mota ROMless
Programaren Memoria Tamaina - periferikoak DMA, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 360-BBGA
Beste izenak 935309869557 Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 132
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza Coldfire V4 MCF5445x Microcontroller IC 32-Bit 200MHz ROMless 360-PBGA (23x23)