MCF53281CVM240J
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCF53281CVM240J
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA
Fitxak:
  • Mezua
MCF53281CVM240Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCF53281CVM240J fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6172 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 256-MAPBGA
Abiadura 240MHz Series MCF532x
RAM tamaina 32K x 8 Programaren memoria mota ROMless
Programaren Memoria Tamaina - periferikoak DMA, LCD, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 256-LBGA
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 94 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza Coldfire V3 MCF532x Microcontroller IC 32-Bit 240MHz ROMless 256-MAPBGA Datuen bihurgailuak -