MCF5272VM66J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCF5272VM66J
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 16KB ROM 196MAPBGA
Fitxak:
  • Mezua
MCF5272VM66Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCF5272VM66J fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 32BIT 16KB ROM 196MAPBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5075 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 196-MAPBGA (15x15)
Abiadura 66MHz Series MCF527x
RAM tamaina 1K x 32 Programaren memoria mota ROM
Programaren Memoria Tamaina 16KB (4K x 32) periferikoak DMA, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 196-LBGA
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 32 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza Coldfire V2 MCF527x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 16KB (4K x 32) ROM 196-MAPBGA (15x15) Datuen bihurgailuak -