MCF5270CAB100
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCF5270CAB100
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP
Fitxak:
  • Mezua
MCF5270CAB100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCF5270CAB100 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3271 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 1.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 160-QFP (28x28)
Abiadura 100MHz Series MCF527x
RAM tamaina 64K x 8 Programaren memoria mota ROMless
Programaren Memoria Tamaina - periferikoak DMA, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 160-BQFP
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 39 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza Coldfire V2 MCF527x Microcontroller IC 32-Bit 100MHz ROMless 160-QFP (28x28) Datuen bihurgailuak -