MCF52268VN80
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCF52268VN80
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144BGA
Fitxak:
  • Mezua
MCF52268VN80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCF52268VN80 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4585 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 144-MAPBGA (13x13)
Abiadura 80MHz Series -
RAM tamaina 64K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 512KB (512K x 8) periferikoak DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 144-LBGA
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 96 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza Coldfire V2 - Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 144-MAPBGA (13x13) Datuen bihurgailuak A/D 8x12b