MCF52233CAF60
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCF52233CAF60
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 256KB FLASH 80LQFP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
  • Mezua
MCF52233CAF60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCF52233CAF60 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 32BIT 256KB FLASH 80LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5859 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 80-LQFP (14x14)
Abiadura 60MHz Series MCF5223x
RAM tamaina 32K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 256KB (256K x 8) periferikoak DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 80-LQFP
Beste izenak 935321035557 Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 73
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza Coldfire V2 MCF5223x Microcontroller IC 32-Bit 60MHz 256KB (256K x 8) FLASH 80-LQFP (14x14)