MCF5216CVM66
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCF5216CVM66
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 512KB FLASH 256BGA
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
MCF5216CVM66ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCF5216CVM66 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 32BIT 512KB FLASH 256BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2395 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 256-MAPBGA
Abiadura 66MHz Series MCF521x
RAM tamaina 64K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 512KB (512K x 8) periferikoak DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 256-LBGA
Beste izenak 935312409557 Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 142
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza Coldfire V2 MCF521x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 512KB (512K x 8) FLASH 256-MAPBGA