MCF52110CVM80
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCF52110CVM80
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 128KB FLASH 81BGA
Fitxak:
  • Mezua
MCF52110CVM80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCF52110CVM80 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 32BIT 128KB FLASH 81BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2793 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 81-MAPBGA (10x10)
Abiadura 80MHz Series MCF521xx
RAM tamaina 16K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 128KB (128K x 8) periferikoak DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 81-LBGA
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 56 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza Coldfire V2 MCF521xx Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 128KB (128K x 8) FLASH 81-MAPBGA (10x10) Datuen bihurgailuak A/D 8x12b