MC9S08LC36LK
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC9S08LC36LK
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 36KB FLASH 80LQFP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
480 pcs
  • Mezua
MC9S08LC36LKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC9S08LC36LK fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 8BIT 36KB FLASH 80LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12222 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 80-LQFP (12x12)
Abiadura 40MHz Series S08
RAM tamaina 2.5K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 36KB (36K x 8) periferikoak LCD, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 80-LQFP
Beste izenak 935321022557 Osziladore mota External
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) I / O kopurua 24
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza S08 S08 Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 36KB (36K x 8) FLASH 80-LQFP (12x12)