MC8640THX1250HC
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC8640THX1250HC
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC86XX 1.25GHZ 994FCCBGA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MC8640THX1250HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC8640THX1250HC fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC86XX 1.25GHZ 994FCCBGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3110 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 994-FCCBGA (33x33) Abiadura 1.25GHz
Series MPC86xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DDR, DDR2
Packaging Bulk Pakete / kasua 994-BCBGA, FCCBGA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet 10/100/1000 Mbps (4)
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza PowerPC e600 Microprocessor IC MPC86xx 1 Core, 32-Bit 1.25GHz 994-FCCBGA (33x33)