MC7447AVU733NB
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC7447AVU733NB
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC74XX 733MHZ 360FCCBGA
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 694 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 694 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
44 pcs
  • Mezua
MC7447AVU733NBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC7447AVU733NB fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC74XX 733MHZ 360FCCBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 694 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 1.8V, 2.5V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 360-FCCBGA (25x25) Abiadura 733MHz
Series MPC74xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak -
Packaging Tray Pakete / kasua 360-BCBGA, FCCBGA
Beste izenak 935325169157 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 105°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet - Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 733MHz 360-FCCBGA (25x25) Core Prozesadorea PowerPC G4