MC7447AVS1420LB
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC7447AVS1420LB
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC74XX 1.42GHZ 360FCCLGA
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 285 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 285 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
44 pcs
  • Mezua
MC7447AVS1420LBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC7447AVS1420LB fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC74XX 1.42GHZ 360FCCLGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 285 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 1.8V, 2.5V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 360-FCCLGA (25x25) Abiadura 1.42GHz
Series MPC74xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak -
Packaging Tray Pakete / kasua 360-CLGA, FCCLGA
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 105°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 1.42GHz 360-FCCLGA (25x25)