MC7410VU400LE
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC7410VU400LE
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC74XX 400MHZ 360FCCBGA
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 944 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 944 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
44 pcs
  • Mezua
MC7410VU400LEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC7410VU400LE fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC74XX 400MHZ 360FCCBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 944 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 360-CBGA (25x25) Abiadura 400MHz
Series MPC74xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak -
Packaging Tray Pakete / kasua 360-BCBGA, FCCBGA
Beste izenak 935322614157 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 105°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet - Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 360-CBGA (25x25) Core Prozesadorea PowerPC G4