MC68MH360ZQ33L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68MH360ZQ33L
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU M683XX 33MHZ 357BGA
  • Mezua
MC68MH360ZQ33Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68MH360ZQ33L fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU M683XX 33MHZ 357BGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4771 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 5.0V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 357-PBGA (25x25) Abiadura 33MHz
Series M683xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 357-BBGA
Beste izenak 935309355557 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet 10 Mbps (1) Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 33MHz 357-PBGA (25x25) Core Prozesadorea CPU32+