MC68HC16Z1MAG16
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68HC16Z1MAG16
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT ROMLESS 144LQFP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
MC68HC16Z1MAG16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68HC16Z1MAG16 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 16BIT ROMLESS 144LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4274 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 144-LQFP (20x20)
Abiadura 16MHz Series HC16
RAM tamaina 1K x 8 Programaren memoria mota ROMless
Programaren Memoria Tamaina - periferikoak POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 144-LQFP
Beste izenak 935323938557 Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) I / O kopurua 16
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza CPU16 HC16 Microcontroller IC 16-Bit 16MHz ROMless 144-LQFP (20x20)