MC68HC000CRC10
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68HC000CRC10
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU M680X0 10MHZ 68PGA
Fitxak:
  • Mezua
MC68HC000CRC10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68HC000CRC10 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU M680X0 10MHZ 68PGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4234 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 5.0V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 68-PGA (26.92x26.92) Abiadura 10MHz
Series M680x0 Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak -
Packaging Tray Pakete / kasua 68-BCPGA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza EC000 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 10MHz 68-PGA (26.92x26.92)