MC68EN360ZQ25VL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68EN360ZQ25VL
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 953 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 953 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
44 pcs
  • Mezua
MC68EN360ZQ25VLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68EN360ZQ25VL fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 953 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 357-PBGA (25x25) Abiadura 25MHz
Series M683xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 357-BBGA
Beste izenak 935320953557 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet 10 Mbps (1) Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 25MHz 357-PBGA (25x25) Core Prozesadorea CPU32+