MC68EN360CVR25L
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68EN360CVR25L
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 995 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 995 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
44 pcs
  • Mezua
MC68EN360CVR25Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68EN360CVR25L fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 995 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 5.0V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 357-PBGA (25x25) Abiadura 25MHz
Series M683xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 357-BBGA
Beste izenak 935309365557 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet 10 Mbps (1) Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 25MHz 357-PBGA (25x25) Core Prozesadorea CPU32+