MC68EC000AA20
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68EC000AA20
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU M680X0 20MHZ 64QFP
Fitxak:
  • Mezua
MC68EC000AA20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68EC000AA20 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU M680X0 20MHZ 64QFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6496 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 5.0V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 64-QFP (14x14) Abiadura 20MHz
Series M680x0 Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak -
Packaging Tray Pakete / kasua 64-QFP
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza EC000 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 20MHz 64-QFP (14x14)