MC68E360VR25VLR2
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68E360VR25VLR2
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Fitxak:
  • Mezua
MC68E360VR25VLR2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68E360VR25VLR2 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4119 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 357-PBGA (25x25) Abiadura 25MHz
Series M683xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 357-BBGA
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet 10 Mbps (1)
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 25MHz 357-PBGA (25x25)