MC68376BAVAB20
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68376BAVAB20
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP
Fitxak:
  • Mezua
MC68376BAVAB20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68376BAVAB20 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6785 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Hornitzaileen gailuen paketea 160-QFP (28x28)
Abiadura 20MHz Series M683xx
RAM tamaina 7.5K x 8 Programaren memoria mota ROMless
Programaren Memoria Tamaina - periferikoak POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 160-BQFP
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA)
I / O kopurua 18 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 20MHz ROMless 160-QFP (28x28) Datuen bihurgailuak A/D 16x10b