MC68340AG16VE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68340AG16VE
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU M683XX 16MHZ 144LQFP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
MC68340AG16VEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68340AG16VE fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU M683XX 16MHZ 144LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1944 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 144-LQFP (20x20) Abiadura 16MHz
Series M683xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 144-LQFP
Beste izenak 935313456557 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet - Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza CPU32 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 16MHz 144-LQFP (20x20) Core Prozesadorea CPU32