MC68306FC16B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68306FC16B
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU M683XX 16MHZ 132QFP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MC68306FC16Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68306FC16B fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU M683XX 16MHZ 132QFP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4564 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 5.0V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 132-PQFP (24.13x24.13) Abiadura 16MHz
Series M683xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 132-BQFP Bumpered
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza EC000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 16MHz 132-PQFP (24.13x24.13)