MC68302RC20C
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68302RC20C
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU M683XX 20MHZ 132PGA
Fitxak:
  • Mezua
MC68302RC20Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68302RC20C fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU M683XX 20MHZ 132PGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6285 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 5.0V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 132-PGA (34.5x34.5) Abiadura 20MHz
Series M683xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 132-BPGA Exposed Pad
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 8/16-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 20MHz 132-PGA (34.5x34.5)