MC68302FC20C
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68302FC20C
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU M683XX 20MHZ 132QFP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MC68302FC20Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68302FC20C fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU M683XX 20MHZ 132QFP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6820 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 5.0V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 132-PQFP (24.13x24.13) Abiadura 20MHz
Series M683xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 132-BQFP Bumpered
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 8/16-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 20MHz 132-PQFP (24.13x24.13)