MC68302CEH20C
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68302CEH20C
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU M683XX 20MHZ 132QFP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
36 pcs
  • Mezua
MC68302CEH20Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68302CEH20C fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU M683XX 20MHZ 132QFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1542 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 5.0V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 132-PQFP (24.13x24.13) Abiadura 20MHz
Series M683xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 132-BQFP Bumpered
Beste izenak 935309352557 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet - Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 20MHz 132-PQFP (24.13x24.13) Core Prozesadorea M68000