MC68040RC25V
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68040RC25V
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU M680X0 25MHZ 182PGA
Fitxak:
  • Mezua
MC68040RC25Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68040RC25V fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU M680X0 25MHZ 182PGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5336 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 5.0V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 182-PGA (47.24x47.24) Abiadura 25MHz
Series M680x0 Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak -
Packaging Tray Pakete / kasua 182-BEPGA
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza 68040 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 25MHz 182-PGA (47.24x47.24)