MC68030RC25C
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68030RC25C
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU M680X0 25MHZ 128PGA
Fitxak:
  • Mezua
MC68030RC25Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68030RC25C fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU M680X0 25MHZ 128PGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6058 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 5.0V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 128-PGA (34.55x34.55) Abiadura 25MHz
Series M680x0 Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak -
Packaging Tray Pakete / kasua 128-BPGA
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza 68030 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 25MHz 128-PGA (34.55x34.55)