LPC1763FBD100Y
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LPC1763FBD100Y
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena 256KB FLASH, 64KB SRAM, NO CAN,
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
LPC1763FBD100Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LPC1763FBD100Y fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena 256KB FLASH, 64KB SRAM, NO CAN, Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23621 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 100-LQFP (14x14)
Abiadura 100MHz Series LPC17xx
RAM tamaina 64K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tray Pakete / kasua 100-LQFP
Beste izenak 935291276518 Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 70
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza ARM® Cortex®-M3 LPC17xx Microcontroller IC 32-Bit 100MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)