KMSC7119VF1200
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KMSC7119VF1200
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena DSP 16BIT W/DDR CTRLR 400-MAPBGA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KMSC7119VF1200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KMSC7119VF1200 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
Kopurua eskuragarri 3679 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.30V Tentsioa - Core 1.20V
Mota Fixed Point Hornitzaileen gailuen paketea 400-MAPBGA (17x17)
Series StarCore Packaging Tray
Pakete / kasua 400-LFBGA Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TJ)
On-Chip RAM 464kB Memoria ez lurrunkorra ROM (8 kB)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Erlojuaren abiadura 300MHz Oinarriaren zati kopurua MSC7119