KMPC875ZT133
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KMPC875ZT133
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC8XX 133MHZ 256BGA
  • Mezua
KMPC875ZT133ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KMPC875ZT133 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC8XX 133MHZ 256BGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7003 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB USB 2.0 (1)
Hornitzaileen gailuen paketea 256-PBGA (23x23) Abiadura 133MHz
Series MPC8xx Segurtasunaren ezaugarriak Cryptography
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 256-BBGA
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 95°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet 10 Mbps (1), 10/100 Mbps (2)
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 133MHz 256-PBGA (23x23)