KMPC8560PX833LC
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KMPC8560PX833LC
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC85XX 833MHZ 783FCBGA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KMPC8560PX833LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KMPC8560PX833LC fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC85XX 833MHZ 783FCBGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3572 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 783-FCPBGA (29x29) Abiadura 833MHz
Series MPC85xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DDR, SDRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 784-BBGA, FCBGA
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 105°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet 10/100/1000 Mbps (2)
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza PowerPC e500 Microprocessor IC MPC85xx 1 Core, 32-Bit 833MHz 783-FCPBGA (29x29)