KMC8610VT1333JB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KMC8610VT1333JB
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC86XX 1.333GHZ 783BGA
Fitxak:
  • Mezua
KMC8610VT1333JBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KMC8610VT1333JB fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC86XX 1.333GHZ 783BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3856 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 783-FCPBGA (29x29) Abiadura 1.333GHz
Series MPC86xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DDR, DDR2
Packaging Tray Pakete / kasua 783-BBGA, FCBGA
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 105°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak DIU, LCD Deskribapen zehatza PowerPC e600 Microprocessor IC MPC86xx 1 Core, 32-Bit 1.333GHz 783-FCPBGA (29x29)