KMC8144VT800A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KMC8144VT800A
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC DSP 783FCBGA
Fitxak:
  • Mezua
KMC8144VT800Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KMC8144VT800A fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC DSP 783FCBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3796 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.30V Tentsioa - Core 1.00V
Mota SC3400 Core Hornitzaileen gailuen paketea 783-FCPBGA (29x29)
Series StarCore Packaging Tray
Pakete / kasua 783-BBGA, FCBGA Tenperatura operatiboa 0°C ~ 90°C (TJ)
On-Chip RAM 10.5MB Memoria ez lurrunkorra ROM (96 kB)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Erlojuaren abiadura 800MHz Oinarriaren zati kopurua MC8144