KM68LC302AF20VCT
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KM68LC302AF20VCT
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU M683XX 20MHZ 100LQFP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
KM68LC302AF20VCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KM68LC302AF20VCT fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU M683XX 20MHZ 100LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3364 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 100-LQFP (14x14) Abiadura 20MHz
Series M683xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 100-LQFP
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 8/16-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 20MHz 100-LQFP (14x14)