HTMS1001FUG/AM,026
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HTMS1001FUG/AM,026
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC HITAG RESPONDER
Fitxak:
  • Mezua
HTMS1001FUG/AM,026ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HTMS1001FUG/AM,026 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC HITAG RESPONDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6167 pcs Datuen fitxa
Idazteko memoria 1.76kb (User) Teknologia Passive
Style Encapsulated Arauak ISO 11784, ISO 11785
Tamaina / dimentsioa 1.45mm x 1.00mm x 0.50mm Series HITAG® µ
Beste izenak 935288702026 Tenperatura operatiboa -
Memoria mota Read/Write Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency 100kHz ~ 150kHz Deskribapen zehatza RFID Tag Read/Write 1.76kb (User) Memory 100kHz ~ 150kHz ISO 11784, ISO 11785 Encapsulated