DSPB56371AF180
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPB56371AF180
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC DSP 24BIT 180MHZ 80-LQFP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
450 pcs
  • Mezua
DSPB56371AF180ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPB56371AF180 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC DSP 24BIT 180MHZ 80-LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4721 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.30V Tentsioa - Core 1.25V
Mota Audio Processor Hornitzaileen gailuen paketea 80-LQFP (14x14)
Series DSP56K/Symphony Packaging Tray
Pakete / kasua 80-LQFP Beste izenak 935323908557
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) On-Chip RAM 264kB
Memoria ez lurrunkorra ROM (384 kB) Muntaketa mota Surface Mount
Interface Host Interface, I²C, SAI, SPI Erlojuaren abiadura 180MHz