DSP56311VL150
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSP56311VL150
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC DSP 24BIT FIXED POINT 196-BGA
Fitxak:
  • Mezua
DSP56311VL150ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSP56311VL150 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC DSP 24BIT FIXED POINT 196-BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6105 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.30V Tentsioa - Core 1.80V
Mota Fixed Point Hornitzaileen gailuen paketea 196-MAPBGA (15x15)
Series DSP56K/Symphony Packaging Tray
Pakete / kasua 196-LBGA Beste izenak 935323922557
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C (TJ) On-Chip RAM 384kB
Memoria ez lurrunkorra ROM (576 B) Muntaketa mota Surface Mount
Interface Host Interface, SSI, SCI Erlojuaren abiadura 150MHz