DSP56303VL100
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSP56303VL100
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC DSP 24BIT 100MHZ 196-MAPBGA
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
126 pcs
  • Mezua
DSP56303VL100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSP56303VL100 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC DSP 24BIT 100MHZ 196-MAPBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2965 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.30V Tentsioa - Core 3.30V
Mota Fixed Point Hornitzaileen gailuen paketea 196-MAPBGA (15x15)
Series DSP563xx Packaging Tray
Pakete / kasua 196-LBGA Beste izenak 935322566557
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C (TJ) On-Chip RAM 24kB
Memoria ez lurrunkorra ROM (576 B) Muntaketa mota Surface Mount
Interface Host Interface, SSI, SCI Erlojuaren abiadura 100MHz