DSP56301PW100
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSP56301PW100
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC DSP 24BIT FIXED-POINT 208LQFP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DSP56301PW100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSP56301PW100 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
Kopurua eskuragarri 5110 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.30V Tentsioa - Core 3.30V
Mota Fixed Point Hornitzaileen gailuen paketea 208-TQFP (28x28)
Series DSP563xx Packaging Tray
Pakete / kasua 208-LQFP Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C (TJ)
On-Chip RAM 24kB Memoria ez lurrunkorra ROM (9 kB)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Interface Host Interface, SSI, SCI
Erlojuaren abiadura 100MHz Oinarriaren zati kopurua DSP56301