AFT05MS031NR1
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFT05MS031NR1
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena FET RF 40V 520MHZ TO-270-2
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
AFT05MS031NR1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFT05MS031NR1 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena FET RF 40V 520MHZ TO-270-2 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 6736 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Proba 13.6V Tentsioaren balioa 40V
Transistore mota LDMOS Hornitzaileen gailuen paketea TO-270-2
Series - Energia - Irteera 31W
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua TO-270AA
Beste izenak AFT05MS031NR1CT Zarataren irudia -
Irabazia 17.7dB Frequency 520MHz
Deskribapen zehatza RF Mosfet LDMOS 13.6V 10mA 520MHz 17.7dB 31W TO-270-2 Uneko balorazioa -
Uneko - Test 10mA Oinarriaren zati kopurua AFT05MS031