FBK04F12HS
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
FBK04F12HS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FBK04F12HS
Fabrikatzaileak / Marka: NMB Technologies Corp.
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.FBK04F12HS.pdf2.FBK04F12HS.pdf3.FBK04F12HS.pdf
  • Mezua
FBK04F12HSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FBK04F12HS fabrikatzailea NMB Technologies Corp.
deskribapena FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7092 pcs Datuen fitxa 1.FBK04F12HS.pdf2.FBK04F12HS.pdf3.FBK04F12HS.pdf
Zabalera 20.00mm pisu 0.088 lb (39.92g)
Tentsio-tartea 7 ~ 13.8VDC Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series FBK
RPM 7500 RPM Energia (Watts) 1.80W
Beste izenak P11081 Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 33.0 dB(A) Materiala - Markoa Plastic
Materiala - Blade Plastic Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Locked Rotor Sensor Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.150A Errodamendu mota Ball