FBA08T24L
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
FBA08T24L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FBA08T24L
Fabrikatzaileak / Marka: NMB Technologies Corp.
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.FBA08T24L.pdf2.FBA08T24L.pdf3.FBA08T24L.pdf
  • Mezua
FBA08T24Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FBA08T24L fabrikatzailea NMB Technologies Corp.
deskribapena FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4133 pcs Datuen fitxa 1.FBA08T24L.pdf2.FBA08T24L.pdf3.FBA08T24L.pdf
Zabalera 15.00mm pisu 0.154 lb (69.85g)
Tentsio-tartea 14 ~ 27.6VDC Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.061 in H2O (15.2 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series FBA
RPM 2000 RPM Energia (Watts) 1.13W
Beste izenak FBA 08T24L
FBA-08T24L
P9734
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 23.0 dB Materiala - Markoa -
Materiala - Blade - Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.047A Errodamendu mota Hydro-wave (HWB)