BLDC40S40A
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
BLDC40S40A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BLDC40S40A
Fabrikatzaileak / Marka: NMB Technologies Corp.
Produktuaren Deskribapena STANDARD MOTOR 4050 RPM 24VDC
Fitxak: BLDC40S40A.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 481 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 481 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
BLDC40S40Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BLDC40S40A fabrikatzailea NMB Technologies Corp.
deskribapena STANDARD MOTOR 4050 RPM 24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 481 pcs Datuen fitxa BLDC40S40A.pdf
pisu 0.882 lb (400.07g) Tentsioaren balioa 24VDC
Mota DC Motor Torque - Puntuazioa (oz-in / mNm) 36.26 / 256
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) - Amaiera estiloa Solder Tab
Tamaina / dimentsioa Round - 1.575" Dia (40.00mm) Series 40S
RPM 4050 RPM Power - Rated 109W
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 45°C Zuloen arteko tartea 1.102" (28.00mm)
Motor mota Brushless DC (BLDC) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Eraztuna eta estalkia 0.984" (25.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Gear murrizketa-erlazioa - Funtzio Standard
Ezaugarriak - Kodetzaile mota -
Diametroa - Shaft 0.197" (5.00mm) Deskribapen zehatza Brushless DC (BLDC) DC Motor Standard 4050 RPM 109W 24VDC
Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BLDC40P30A
BLDC40P30A
fabrikatzaileak: NMB Technologies Corp.
deskribapena: BRUSHLESS MOTOR DC 40X41MM 24V