YB16SKW01
NKK SwitchesNKK Switches
YB16SKW01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: YB16SKW01
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Fitxak: YB16SKW01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Mezua
YB16SKW01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia YB16SKW01 fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11162 pcs Datuen fitxa YB16SKW01.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Mota Standard Amaiera estiloa Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Aldatu funtzioa On-On Series YB
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 16.00mm Dia Packaging Bulk
Beste izenak YB16SKW01-RO
YB16SKW01-RO-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C
Muntaketa mota Panel Mount, Front Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 200,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Uneko balorazioa 3A (AC/DC) Kolorea - Eragilea / Cap -
Zirkuitua SPDT Ekintza mota Plunger for Cap
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
YB16SKW01-01-JB
YB16SKW01-01-JB
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Stockean: 7685 pcs
Deskarga: YB16SKW01-01-JB.pdf
RFQ
YB16SKG01-GB
YB16SKG01-GB
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
Stockean: 8324 pcs
Deskarga: YB16SKG01-GB.pdf
RFQ
YB16SKW01-05-FB
YB16SKW01-05-FB
Deskarga: YB16SKW01-05-FB.pdf
YB16SKW01-05-EB
YB16SKW01-05-EB
Deskarga: YB16SKW01-05-EB.pdf
YB16SKW01-12-EB
YB16SKW01-12-EB
Deskarga: YB16SKW01-12-EB.pdf
YB16SKW01-12-BB
YB16SKW01-12-BB