SCB25P10B
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCB25P10B
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON DPDT 10A 125V
Fitxak: SCB25P10B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SCB25P10Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCB25P10B fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON DPDT 10A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8420 pcs Datuen fitxa SCB25P10B.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Mota Standard
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Aldatu funtzioa On-Mom
Series SCB Panela ebakitzeko neurriak Circular - 12.50mm Dia
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount, Rear Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 1,000,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 10A (AC) Kolorea - Eragilea / Cap -